Wrestling Forum Game - The New Generation!

Witam na Wrestling Forum Game - The New Generation!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Domy..!
  •  » Ulica Spokojna. (Tutaj znajdują się wasze domy)

#1 2011-06-28 12:13:28

 Shaw Michaels

Moderator, RAW, GM SD!

Zarejestrowany: 2011-06-11
Posty: 52
Punktów :   

Ulica Spokojna. (Tutaj znajdują się wasze domy)

Ulica Spokojna 1.., gdzie to jest. Popatrzyłem przez okno i zobaczyłem ogromną willę z basenem. To tutaj- pomyślałem patrząc na swój nowy wymarzony dom.Sporo mnie to kosztowało, no ale opłacało się. Otworzyłem bramę i zaparkowałem swojego czerwonego Merca. Wysiadłem i wszedłem do swojego olbrzymiego domu.

http://poldom-bis.pl/wp-content/uploads/2010/09/wlasny_dom_z_basenem.jpg


3 lipca:
  Wjeżdżamy z Paulem przez bramę. Parkuję samochód w garażu i przechodzimy do salonu. Stoją tam stoły: do pokera, bilarda, piłkażyków, itp. Pod moim TV plazmowym pali się w kominku a na nim stoją alkohole pokazowe. Podchodzę do barku i biorę szampana. Nalewam sobie i "Hunterowi' do kieliszków i mowię:
Pijemy za moją walkę z Edge'em na RAW o WWE Championa. Nie sądzę żeby mnie pokonał, ale nie będę zarozumiały. Życzę ci także powodzenia z Bretem, prawdopodobnie się nie stawi, ale bardziej ciekawi mnie nowa gwiazda którą werbuje Vince. Krążą też plotki o nowym TT, Undertaker'a i Kane'a. Ale na razie to tylko niepotwierdzone plotki.
Siadam w fotelu i powoli piję.
Szampon z 1756r., opłacalo się kupować.
Nagle słyszę ujadanie psów na dworze.
Janie! Co tam się dzieje? Nie widzisz że mam gościa ?!
Zbiega mój kamerdyner.
Strażnicy dzwonili i powiedzieli że ktoś próbował się włamać
Nic dziwnego że ten dom taki tanie jak prawie codziennie się ktoś włamuje.
Jan odchodzi a ja obracam się do niego i mówię:
Przepraszam cię za to, no ale trudno, taka dzielnica. Nikt się tu nie włamie przy obecnym poziomie zabezpieczeń. Ale odbiegłem od tematu. Jeśli zostanę Championem WWE, to brakowało by mi tylko pasa Stanów, lecz ja nie będę taki zachłanny. Proponuję ci żebyś zapytał Vinca czy nie dał by ci o ten pas walczyć. Cholera! Znowu odbiegłem od tematu. Więc jeśli bedziecie walczyć o ten pas i go wygrasz, to na tej samej gali mogli byśmy ogłosić utworzenie naszego TT, oraz stajniD-Generation X i stajni o tej samej nazwie z X-Paciem.Co ty na to? Ale dopiero kiedy zdobędziesz pas U.S. Jak by co to pójdę z tobą do Vinca. Jeśli by dodał z Teddym też te pasy co on chce czyli Cruesweight i Hardcore, X-Pac mógł by zdobyć pas wagi lekkiej i DX Miało by prawie wszystkie pasy. Więc czekam na odpowiedź.
Po tych słowach nalewam kolejną szklankę "szamponu" i trzymając ją w ręce czekam na odpowiedź mojego kolegi.



Streak RAW
1/0/0
Krótki przebieg walk:
Edge vs Shawn Michaels o pas WWE Champioship - wygrana - SCM, F4LL

Streak SmackDown!
0/0/0

Streak PPV
0/0/0

Streak Super Stars
2/0/0
Shawn Michaels vs Bret Hart - Sweet Chin Musik i pin
Shawn Michaels vs X-Pac - SCM i Figure 4 Leg Lock


od 20.07.2011r jestem WWE Champion'em

statystyki:
siła = 100%
wytrzymałość = 100%
szybkość = 10%

Mój DOM

Kasa: 700 zł
http://www.supersoldier.pl/donate/97674

Offline

 
  • Index
  •  » Domy..!
  •  » Ulica Spokojna. (Tutaj znajdują się wasze domy)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plborder collie cena karnawał nad morzem poxipol wrocław